VATANDAŞLIK GÖREVİM.

VATANDAŞLIK GÖREVİM.

08:03.2015 Tarihinde BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİNE yazdıgım bu mektubu ve cevapları aşağıda aynen yayınlıyorum siz saygı değer okurlarımıza.
Benim için bir vatandaşlık göreviydi yerine getirdiğime inanıyorum.

İSA TÜRK TARAFINDAN BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİNE YAZDIĞIM MEKTUP
Selam sayın Başbakanım. benim yaşım 36 ve 32 sendeir ordu Ünyede oturmaktayım Oyak Ünye Çimento fabrikasında çalışmaktayım ve Ünyede kurulan Akkuş Tuzak Köyü ve Çevre Köyleri Kalkınma ve Dayanışma Derneğinin Başkan Yardımcısıyım Ordunun Akkuş Tuzak Köyünde doğdum köyümüz Akkuşa 20 km Kumruya 18 km uzaklıkta 7 yıl önce Akkuş Tuzak Köyü köy yolu genişleme ve asvaltlama işlemi başlatıldı ve genişleme işlemi bitti yolun 8 km asvaltlandı ve hala 12 km asvaltı yapılmadı ve halada yapılmamakda köyüme Kumrudan gelen 18/ km yol yıllar boyu asvalt ama hala Akkuş Tuzak Köyü arası asvaltı yapılmadı ve yapılacak gibi gözükmüyor yıllar önce sayın Başbakanımızın suankı Cumhur Başkanımızın bir sözü vardı susuz ve yolsuz köy kalmayacak su işlemi tamam ama hala yol sorunumuz devam etmekde. Asvaltma işlemi neden ve niye hala yapılmadı ve yapılmıyor biz yol konusunda neden hizmet alamıyoruz umarım en kısa sürede bu insanların yol sorununu giderısınız saryılarımla sayın Başbakanım Ahmet DAVUTOĞLU ALLAHA EMANET OLUN.

(1)BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİN GERİ CEVABI
bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr (bimerbilgi1@basbakanlik.gov.tr) 08.03.2015

Sayın İSA TÜRK ,

(1)BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİN GERİ CEVABI
Başbakanlık İletişim Merkezine göndermiş olduğunuz isteğiniz alınmıştır.
Göstermiş olduğunuz duyarlılık için teşekkür ederiz. Başvurunuz yasal sürede ilgili Kurum/Kuruluş tarafından değerlendirilip
sonucu e-posta/posta aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir.

İyi günler dileriz.

(1)BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ GERİ CEVABI

Alan Kurum Gönderme Tarihi Gönderen Kurum
08.03.2015 BİMER

ORDU VALİLİĞİ 10.03.2015
BİMER

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESi 10.03.2015

(2)ORDU BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ BASIN BİROSUNUN CEVABI
Ordu Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosu (ordubb52@gmail.com) 13.04.2015

241778 NOLU BAŞVURUNUZ ULAŞIM DAİRESİ BAŞKANLIĞINA GÖNDERİLMİŞ. YAPILAN İNCELEMEDE TALEP EDİLEN YOLUN BAKIM VE ONARIMI 2015 YILI YATIRIM PROGRAMI KAPSAMINDA TAMAMLANACAKTIR. DENİLMEKTEDİR. BİLGİLERİNİZE.

NOT: İSA TÜRK ,ten
2015 YILINDA YATIRIM PROGRAMI KAPSAMINDA YOLUN YAPILACAĞINI CEVAP OLARAK HEM ORDU BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ HEM BAŞBAKANLIK İLETİŞİM MERKEZİ CEVAP OLARAK BELİRTMİŞLER HAYIRLISIYLA BEKLİYORUZ KÖY YOLUNUN ASVALTLAMASININ YAPILMASINI.
BU İŞİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIM YİNE.


Mesaj yapabilmek için giriş yapmalısınız.