TÜRKOĞLU GİYİM ÖNCÜ MARKALARLA ARTIK ÜNYELİLERİN HİZMETİNDE

Yıllardır Ünye’de giyim sektöründe hizmet veren Türkoğlu Giyim İşletmecisi Erol Türk, giyimin öncü markaları olan SUVARİ, NCS, BİGAZZİ vb. gibi markaları, yeni adresinde Ünyeliler ile buluşturdu.Kale
dere Mahallesi Hükümet Caddesi No:70 Adresinde giyim sektöründe hizmet vermeye başlayan Türkoğlu Group İşletmecisi Erol Türk, açılışa katılan herkese teşekkür ederek, “Giyim sektöründeki 25 yıllık bilgi birikimimiz ile Ünyelilere güzel bir hizmet vermek adına yeni adresimizde Türkoğlu Group adı altında hizmete açtık. 5 katlı, 450 metre karelik bir alanda şimdilik erkek giyim alanında, yakın bir zamanda da bayan giyim sektörü ile buluşacak olan mağazamızda, Ünye’de tek yetkili bayisi olduğumuz SUVARİ, NCS, BİGAZZİ vb. gibi markaların satışlarını müşterilerimiz ile buluşturmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Bugün açılışını yaptığımız mağazamızda 10 personelimiz ile müşterilerimize hizmet vereceğiz. Hedefimiz Ünye’de giyim sektörünün öncüsü olmak ve Ünyelilerin istediği ürün ihtiyacını mağazamızda karşılamaktır. İnşallah bu işletmemiz bizlere ve Ünyelilere hayırlı olur. Allah utandırmasın.” Diye konuştu.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu ise, “Bugün Ünye’miz gelişme itibari ile bölgesinde birçok ilçelerin önünde olan bir ilçedir. Ekonomik anlamda da istihdam bağlamında da güzel bir gelişme gösteren bir ilçedir. Genç arkadaşlarımızın yeni bir iş yeri açıyor olması yeni yatırımların yapılması bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bu tür iş yerlerinin açılmasında Ünye Belediyesi olarak her türlü destek ile yanında olduğumuzu ifade ediyorum. İş yerinin önce Ünye’mize sonra bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum ve iş yeri sahibine de önce Allah’tan sağlık sonra da bol kazançlar diliyorum.” Dedi.


Mesaj yapabilmek için giriş yapmalısınız.