Sedayi Altun, Ben İçinizden Biriyim

Ak Parti Akkuş İlçesi Belediye Başkan aday adayı Sedayi Altun bir açıklama yayınlayarak ;Ben sizlerden biriyim Akkuş İlçemizin sorunlarını çok iyi biliyorum dedi ve şu açıklamaları yaptı;

” Sevgili Akkuşlular,sevgili kardeşlerim, çok değerli yol arkadaşlarım, saygıdeğer hanımefendiler, beyefendiler, kıymetli gençler….

30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan yerel yönetim seçimlerinde, Akkuş Belediye başkanlığı, AK PARTİ Aday adaylığı için müracaatımı yaptım. Bu süreçte benden sevgisini eksik etmeyen tüm halkımıza teşekkür ederim . Yüce Rabbimizin selamı, rahmeti, bereketi üzerinize olsun. Muhabbetinizden dolayı her birinize tek tek teşekkür ediyorum. Bu süreçte Akpınardan, Salmandan, Seferliden, Çayıralandan, Kızılelmadan mahalle muhtarlarından köy muhtarlarından gurbette yaşayan tüm Akkuşlulardan üniversitelerde okuyan öğrencilerimizden çok ama çok ilgi alaka gördüm. Seninle bu davada ben de varım. Bu dava Akkuş da seçimi sizinle kazanır cümleleriyle inanın üzerimize çok büyük yük yüklediniz, Sorumluluğumu artırdınız.

Bu ilgi ve alakanız kamuoyu yoklamarında zaten ispatlanmış oldu. Bundan dolayı sizlere minnettarım, sizlerle gurur duymamak mümkün değil. Ben aday adayı olmadan önce Akkuş’u mahalle mahalle gezdim halka sordum eğer bu görevi layıkıyla yapacağıma inanırsanız bu yola çıkayım, sizin görüşünüz ve tavrınız çok önemli dedim. Akkuş halkı da bana sen aday ol biz yanındayız dediler. Yani birileri gibi yukarı kademelerden değil tabandan sorarak aday adayı oldum. Hiç kimseden hiç kimseyle bağlantı kurmadan. Bu mübarek ülkeye on bir yıldır zenginlik katan, adalet katan, insan gibi yaşamamıza katkı sunan, vatanın bölünmez bir bütün olduğunu sevgi saygı ölçüsünde çözen bir yumruk olmamızı sağlayan, ben vatanın ve milletin refahı için kefen giydim de bu yola çıktım diyen, hiçbir tehdide boyun eğmeyen Büyük Ustanın davasının millet davası olduğu bildiğim için bu yola çıktım. Samimiyet ve dürüstlüğün önemli olduğunu bildiğim için bu yola çıktım.

Sevgili Akkuşlular: Partim komu oyu yoklaması sonucuna göre aday belirler de ben de aday olursam Allah izin verirse seçimi kazanmak inşallah kolay olacak. Sizlere hiçbir şeyin sözünü vermiyorum. Yalnız Büyük Ustanın enerjik ekip ruhu ve anlayışıyla çalışıp her kuruşun hesabını veren şeffaf yenilikçi çağdaş yani tüketen değil üreten bir belediye olacağımıza söz veriyorum. Ahde vefanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Çeşitli isimlerin yazılı olduğu haberine bile inanmadan ne olursa olsun oyu biz vereceğiz deyip beni bir dakika boş bırakmayan, aday sensin deyip etrafımda toplanan bu yolun samimi dostlarına Siyasete sahip çıktığınız için, demokrasiye sahip çıktığınız için, sizlere tüm Akkuş halkına teşekkür ediyorum. Çünkü; Akkuş halkının içindeki ve yaşadıkları sıkıntıların hepsini biliyorum, hissediyorum. Sıkıntılı duygular içinde olmakta haklısınız.

Yaklaşık 25 yıldır eğitim öğretimin her kademesinde görev yaptım. İnsanımızı çok iyi tanıyor, coğrafyamızı çok iyi biliyorum. Pozitif ve negatif yönlerimizi çok iyi biliyorum. Bu sebeple inşallah partim aday gösterirse bu seçimi kazanıp Hak ve halk yolunda hizmet edeceğimden hiç şüpheniz olmasın Bu seçimi neden kazanmalıyız. Çünkü; AK PARTİ, Büyük usta, Dünya lideri, genel başkanımız, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ilkesi olan insan odaklı hizmet anlayışı Türkiyeyi dünyanın 16.büyük ekonomisi yapmıştır. Hizmet siyaseti AK PARTİNİN vazgeçilmezidir. Bundan dolayı Akkuş belediyesinin Ak Belediyeciliğe ihtiyacı vardır 30 Mart 2014′e yaklaşık 2,5 ay kaldı. Sadece Türkiye değil, tüm dünya, gözünü bu yerel seçimlere çevirmiş durumdadır.

Önümüzdeki süreçte çok daha çetin ve meşakkatli bir sınava gireceğiz. Bu seçim hem partimiz için, hem de Akkuşumuz için, büyük önem taşımaktadır. Yerel idareciliğin seçileceği bir seçim olmakla birlikte, herkes AK Partinin ORDU da ve Akkuş’ta performansını merak etmektedir. 30 Mart 2014 AK PARTİ’nin Akkuş da AK Belediyecilik anlayışının perçinleneceği bir seçim olacaktır.Saygı ve sevgilerimle”.

Sedayi ALTUN

Ak Parti Belediye Başkan A. Adayı

 

 


Mesaj yapabilmek için giriş yapmalısınız.