11 AYIN SULTANI

HOŞ GELDİN ONBİR AYIN SULTANI YA ŞEHRİ RAMAZAN “Yüce Allah’ın inayetiyle bir Ramazan Ayına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İslam âleminin heyecanla beklediği bolluk, bereket, rahmet ve mağfiret ayı olarak bilinen 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuştuk Ramazan ayı manevi duyguların en üst düzeye ulaştığı ve insanlar arasında kardeşliği pekiştiren, dargınlıkların unutulduğu, küskünlüklerin sona erdiği günlerdir.
 
Ramazan ayı sahuruyla, iftarıyla, teravihiyle Müslümanlar için mübarek ve bereketli bir aydır. Ramazan ayı Müslümanlar için başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise cehennemden kurtuluş ayıdır. Bütün Müslümanların derdi, kederi bir kenara bırakarak imanla, şuurla, Ramazan ayını huşu içerisinde idrak etmelerini temenni ederiz.
 
Rahmet ve merhamet ayı olan Ramazan’ın İslam âlemine barış, huzur, kardeşlik ve bereket getirmesini diliyoruz, milletimizin ve bütün Müslümanların Mübarek Ramazan ayını kutlar, ramazan coşkusunun birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini yüce Allah (c.c)’tan niyaz ederiz”
Aktuder Dernek Yönetim Kurulu.
Dernek Başkanı :İsa Türk
Başkan Yrd. :İlhan Güllü Genel Sekreter :Reşat Türk Muhasip :Ümit İnce
Yön. Kur. Üyesi :İlhan Dolma
Yön. Kur. Üyesi :Mehmet Gülbüz Yön. Kur. Üyesi :Hüseyin Gümüş
Denet. Kur. Başkanı :Harun Türk
Denet Kur. Üyesi :Ayşe Taşcı
Denet. Kur. Üyesi :İbrahim Demir


Mesaj yapabilmek için giriş yapmalısınız.